Logo
3 Липня 2020, 17:39

Віталій Федорів: На усіх об’єктах у рамках Національної програми «Велике будівництво» розпочато будівельні роботи

У рамках програми «Велике будівництво» на території області цьогоріч планується реалізувати 15 проектів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту: 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів.

На їх спорудження передбачено залучити кошти у сумі близько 140 мільйонів гривень, зокрема, з Державного фонду регіонального розвитку понад 115 мільйонів гривень, з місцевих бюджетів - більше 23 мільйонів гривень, інформує пресслужба ІФ ОДА.

«Станом на 1 липня роботи розпочато та тривають на усіх 15 об’єктах, - повідомив сьогодні під час пресконференції голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. - Плануємо завершити роботи до 1 вересня поточного року на 6 об’єктах, до 15 жовтня ще на 4 об’єктах та 5 об’єктів планується завершити до кінця року».

Слід додати, що на виконання Національного проекту «Велике будівництво» у 9-ти опорних лікарнях області реалізовуються 10 проектів із модернізації приймальних відділень, загальна кошторисна вартість яких становитиме 94 мільйони гривень. Кошти залучатимуть із Державного бюджету (92 млн грн) та з місцевих бюджетів (майже 2 млн гривень).

На сьогодні, за словами керівника Прикарпаття, на всіх 10-ти проектах виготовлено необхідну документацію та отримано позитивні експертні звіти. Активну фазу будівельних робіт у приймальних відділеннях опорних лікарень заплановано розпочати в кінці липня поточного року.