Logo
6 Серпня 2020, 18:59

Віталій Федорів: На Прикарпатті розпочали ремонт на 19-об'єктах газогосподарств

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів здійснює робочу поїздку до Коломийського, Снятинського та Косівського районів.

Про це інформує пресслужба обласної державної адміністрації, пише Типовий Франківськ.

На території Матеївецької ОТГ Коломийського району керівник області ознайомився з ходом відновлювальних робіт на газопроводі – переході середнього тиску через р. Прут між населеними пунктами Замулинці та Дебеславці, зруйнованого внаслідок стихії у червні цього року. На виконання робіт тут передбачено 1мільйон 800 тисяч гривень.

«Вже місяць більше тисячі абонентів без газопостачання, – зазначив керівник області. – Із 19-ти об’єктів газової інфраструктури, які зазнали пошкоджень, цей перехід зруйновано найбільше. Держава зробила все, кошти на проведення робіт виділено і відновлення об’єкта розпочалося. Нам необхідно в найстисліші терміни подати людям газ. Наголошую: роботи повинні бути проведені якісно та з гарантією».

Керівник АТ «Оператор газорозподільної системи «Івано-Франківськгаз» – підрядної організації, яка здійснює роботи – доповів про стан, методи і терміни проведення робіт. За його словами на всіх 19 об’єктах роботи розпочаті, на окремих будуть завершені до кінця тижня, а на даному переході – у ІІІ декаді серпня.

«Я прихильник відкритості та прозорості ходу робіт та використання коштів, – зазначив Віталій Федорів. – Для цього на сайті облдержадміністрації запроваджена відповідна рубрика, де всі бажаючі можуть ознайомитися з інформацією про хід відновлювальних робіт з ліквідації наслідків стихії та використання коштів, які нам виділено для цих цілей. Ще раз наголошую на якісному проведенні робіт. 2008 рік не повинен повторитися».