Logo
26 Жовтня 2020, 17:45
Теги: вибори

Вибори до міських рад: які політсили набирають найбільшу кількість голосів

Ми вже подивилися, в яких містах перемагають чинні мери і де найвірогідніше відбудеться другий тур.

"Слово і діло"  також зібрало дані екзитполів про те, які політичні сили, що пройшли до міських рад, набирають найбільшу кількість голосів.

Наголошуємо, що йдеться про попередні результати, які вказують на те, що переважно найбільше голосів набрали партії мерів-переможців. Це не означає, що меру не доведеться створювати коаліції з іншими політсилами.

У Києві партія чинного мера УДАР набрала найбільше голосів – 22% за даними Інституту розвитку міста, у Запоріжжі – партія мера, який переміг у першому турі, Володимира Буряка «Єднання» (25,2% за даними UCG Socium), у Вінниці – «Українська стратегія Гройсмана» (49,56% за даними студії Шустера), в Івано-Франківську – ВО «Свобода» набрала 66,29% за даними АН «Фіртка», у Харкові – блок Кернеса (39,5% за даними студії Шустера), у Чернігові – «Рідний дім» (68,5% за даними ГО «Ліга виборців»), у Хмельницькому – команда Симчишина, що набрала 64,22% за даними інтернет-видання vsim.ua.

Така ж ситуація й в Тернополі – ВО «Свобода», від якої балотувався переможець виборів Надал, набрала 43,7% голосів, в Одесі – партія чинного мера «Довіряй ділам» здобула 24,4%, у Дніпрі партія «Пропозиція», від якої балотувався Філатов, набрала 28,3%.

У Миколаєві більшість в міськраді здобула ОПЗЖ, набравши 26,74% за даними екзитполу студії Шустера. Більшість в Черкасах взяла «Слуга народу» (20,68%), у Рівному – «Європейська солідарність» (18,6%), у Полтаві – «Слуга народу» (18,3%), у Львові – «Європейська солідарність» (30,74%).

Більшість голосів взяли політсили чинних мерів в міськрадах Маріуполя – блок Бойченка набрав 45,96% та Кривого Рогу – блок Вілкула здобув 36,56% голосів виборців.