Logo
24 Квітня 2015, 13:23

В Івано-Франківську провели навчання для хворих на цукровий діабет (ФОТО)

Цукровий діабет – це хронічне захворювання, основним проявом якого є стійке та постійне збільшення вмісту глюкози в крові. Одним з головних питань, без вирішення якого не можна досягнути успіху у лікуванні цукрового діабету, є організація систематичного і професійного навчання хворих методам самоконтролю.

діабет2

Саме з цією метою днями, на базі міської поліклініки №2, було організовано школу самоконтролю і навчання хворих на цукровий діабет. Лікар-ендокринолог провела школу навчання для хворих,  у яких вперше виявлений  цукровий  діабет.

Для пацієнтів прочитали лекцію про правильне харчування, контроль цукру в крові, вимірювання цукру в крові глюкометрами на дому. Також хворим виміряли рівень глюкози цукру в крові.

Школу самоконтролю і навчання хворих на цукровий діабет відвідало більше 30 хворих.

На майбутнє школу самоконтролю і навчання хворих на цукровий діабет в поліклініці №2 проводитимуть кожні два місяці. Навчання хворих на діабет і проведення самоконтролю дозволить навчити людей жити з діабетом і досягнути головної мети лікування – компенсації вуглеводневого обміну, знизити частоту ускладнень і смертність.

діабет1

діабет3

діабет4