Logo
9 Липня 2015, 19:40

В Івано-Франківську провели акцію «День здоров’я» (ФОТО)

Днями в Івано-Франківську, на перехресті вулиць Незалежності, Січових Стрільців та Вагилевича, міською поліклінікою №3, спільно з обласним фтизіопульмонологічним центром проведено акцію «День здоров’я».

2 (1)

Такі акції проводяться четвертий рік поспіль та розраховані здебільшого на контингент людей, які з тієї чи іншої причини не відвідують медичні заклади.

Мета акції – виявлення на ранніх стадіях таких захворювань, як артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, туберкульоз, ВІЛ-інфекція та інші.

Мешканці міста мали змогу виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози в крові, пройти швидке тестування на предмет ВІЛ-інфекції та флюорографію органів грудної клітки, а також, при потребі, отримати консультацію терапевта.

За час проведення акції 166 особам виміряно артеріальний тиск, 50 – визначено вміст глюкози в крові, 24 – проведено швидке тестування на предмет ВІЛ – інфекції, 64 – проведена флюорографія органів грудної клітки.

Результати обстеження пацієнти отримували практично відразу. При виявленні патології їх скеровували на дообстеження в поліклініки за місцем проживання.

Всі, хто цього потребував, отримали дієтичні рекомендації для забезпечення здоров’я серця та судин, брошурки «Здорове харчування при цукровому діабеті», «Що потрібно знати при туберкульозі».

3 (1)

1 (1)