Logo
17 Листопада 2014, 10:10

У Прикарпатському національному університеті відбувся День відкритих дверей (ФОТО)

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника в актовому залі відбувся День відкритих дверей. Захід був організований для випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, та їх батьків, інформують в університеті.

пну1

У фойє актового залу усі присутні мали змогу переглянути інформаційні тематичні стенди, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Також представники факультетів та інститутів університету відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів, надали їм більш детальну інформацію за окремими напрямами підготовки фахівців.

«Сьогодні університет є сучасним і потужним навчально-науковим комплексом, який готує висококваліфікованих фахівців. Обравши університет, обравши факультет, ви відкриваєте перед собою нові можливості розширити знання, стати учасниками цікавих міжнародних освітніх програм, грантів», - наголосив ректор ПНУ, доктор політичних наук, професор Ігор Ципенда.

Сьогодні Прикарпатський університет є державним вищим навчальним закладом ІV рівня акредетації, членом євразійської асоціації університетів, членом європейської асоціації університетів. У вищому навчальному закладі налічується 80 кафедр, на яких працюють 99 докторів наук, професорів, 620 кандидатів наук, доцентів. Підготовка спеціалістів здійснюється за 45 спеціальностями. В університеті діють 10 спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських та докторських десертацій. У рамках проведення Дня відкритих дверей майбутніх абітурієнтів та їх батьків також ознайомили з Умовами прийому до університету в 2015 році. Завершився День відкритих дверей концертною програмою. Зі святкової сцени актового залу усіх присутніх радо вітали творчі колективи університету.

пну2

пну4

пну6

сну3

пну5