Logo
21 Грудня 2019, 20:23
Теги: гуцули

У Карпатах збудують столицю "гуцульських гобітів"

В Івано-Франківській області, на гірській галявині, взялися за створення екологічного казкового містечка з фільму "Володар перснів".

Про це повідомив волонтер Андрій Боєчко на своїй сторінці у Facebook. 

"Через місяць на карті України, в Карпатах, зявиться нове незвичайне поселення. Ми назвемо його Hobbithills або Hobbitvill. На гірській поляні ми побудуємо казкове містечко, яке ви бачили в фільмі Володар перснів. Але це буде не бутафорське кіношне поселення, а справжнє, реальне, екологічне, сучасне, енергозберігаюче, казкове містечко", - йдеться в дописі.

Додають, що там будуть стояти будиночки гуцульських хоббітів, пастися овечки і корівки, в потоці плескатиметься струмкова королівська форель, а в вуликах карпатські бджоли чаклуватимуть над чудодійним гірським медом.

Таке поселення стало можливим завдяки програмі розвитку Карпат, яку уряд анонсував кілька місяців тому.

Саме «зелений туризм» і є тим механізмом, який дозволить повернути в наші гори повноцінне життя. На одній з полонин почалися роботи. Трактори планують дорогу і територію.

Зазначають, що відкриття буде в травні 2020 року в Карпатах.  Поки з запланованих 25-30 будиночків почали споруджувати лише 7.