Logo
7 Лютого 2020, 13:55

У Франківську пройде фестиваль культур світу

Сьогодні, 7 лютого в приміщенні Інформаційно-туристичного центру відбулася прес-конференція щодо проведення «Global Village» в Івано-Франківську.

Цей фестиваль дає можливість франківцям познайомитися з іншими культурами світу, та поспілкуватися з представниками країн, які будуть на фестивалі.

А саме: Індонезії, Єгипту, Туреччини, та Алжиру будуть приставлять культури своїх країн пише, Типовий Франківськ.

Організатори заходу - Молодіжна організація "АЙСЕК" за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради, проводять такий фестиваль вже в 13-й раз.

"Кожного року це проходить дуже масштабно, ми запрошуємо дуже велику кількість іноземців. Особливістю нашого фестивалю є те, що він дуже домашній. Для того, щоб кожна людина, яка відвідає цей захід могла відчути оце домашнє тепло інших країн", -відзначає віце-президент з фінансів легальності, та роботи з партнерами Анна-Софія Космірак.

Фестиваль відбудеться 11 лютого о 13:30 в університеті Короля Данила.

Волонтери додають, що мають наметі познайомити франківців іменно з справжніми традиційними стравами своїх країн тому, що в Україні ці страви значно відрізняються від оригіналу.

Довідково:

Global Village - це фестиваль культур, де люди з різних країн світу демонструють свої народи через їжу, костюми, музику та традиції.