Logo
28 Серпня 2015, 13:35

У Івано-Франківську провели акцію «День здоров’я» (ФОТО)

Працівники Міської поліклініки №1 м. Івано-Франківська біля магазину «Велмарт»  по вул. Коновальця провели акцію «День здоров’я» в ході якої вимірювали артеріальний тиск усім бажаючим, визначали рівень цукру крові, тестували на ВІЛ. Всі відвідувачі отримали консультацію терапевта.

1

Акція тривала з 10.00 до 14.00, за цей час до лікарів звернулося 130 осіб для вимірювання артеріального тиску; з них було зафіксовано 3 гіпертонічних неускладнених кризи (всім пацієнтам надано невідкладну допомогу), виявлено 3 осіб з артеріальною гіпотензією, 46 осіб з підвищеним рівнем АТ, з них у 12 жителів міста вперше було виявлено підвищений рівень АТ, у зв’язку з чим їх скерували на ЕКГ-обстеження та консультацію кардіолога за місцем проживання.

Виявлено високий рівень метеозалежності серед жителів міста (біля 50%) – коливання АТ при різкій зміні погодних умов. Іногородніх звернулось 11 осіб. Кожному відвідувачу було надано пам’ятку про артеріальну гіпертензію та туберкульоз, а особам з артеріальною гіпертезією та гіпотензією додатково також було надано особистий щоденник для самоконтролю за АТ.

Аналіз на вміст цукру в крові проведено 50 особам, з них у 11 осіб виявлено підвищений рівень цукру (1 пацієнтка хворіє на цукровий діабет ІІ типу, інших 10 осіб з вперше виявленою гіперглікемією скеровано на консультацію до ендокринолога за місцем проживання).

У зв’язку із технічними причинами флюорографічне обстеження не проводилось, за що адміністрація поліклініки приносить вибачення.

„Працівники Міської поліклініки №1 щиро вдячні засобам масової інформації за висвітлення «Дня здоров’я», адже поширення інформації спонукало практично удвічі більше жителів міста завітати на нашу акцію”, – наголосив головний лікар поліклініки Іван Романюк.

3

4

2 (1)

5

6