Logo
29 Березня 2019, 14:10

У Франківську поліція перевірить факт агітації Руслана Марцінківа у робочий час

Під час прес-конференції ОПОРИ розповіли про вчорашню ситуацію щодо агітації Руслана Кошулинського. Виявлені ознаки агітації посадовий особи в робочий час.

Про цейшлося під час прес-конференції ОПОРИ щодо виборчої кампанії на Прикарпатті.

Як відомо, вчора міський голова Руслан Марцінків разом із підлеглими на Вічевому майдані розклали кілька палаток та агітували людей голосувати за кандидата Руслана Кошулинського.

Як відзначив координатор ОПОРИ в Івано-Франківській області Богдан Морикіт, в таких діях виявлені ознаки агітації посадовий особи в робочий час.

«Варто повернутися до норми, коли була заборонена агітація взагалі посадовим особами органами державної влади та місцевого самоврядування. Закон України «Про вибори Президента» говорить, що агітація не може здійснюватися посадовими особами, окрім кандидатів у президенти в робочий час. Ми вчора звертались до приймальні міського голови, то він ніби перебував на робочу місці. Тобто, є ознаки агітації посадової особи місцевого самоврядування», - відзначив Морикіт.

Начальник головного управління нацполіції області Володимир Голубош додав, що матеріали по агітації зафіксовані та буде проведе перевірка щодо складеної ситуації.