Logo
13 Лютого 2016, 14:45

Топ-10 подарунків для тих, хто ненавидить День Валентина (ФОТО)

Крім тих, хто щиро вірить в силу кохання, літає як на крилах і готується серйозно відсвяткувати День Святого Валентина, існує каста противників цього свята. Вони вважають, що це - вигадка квіткових магазинів і кондитерів, щоби підзаробити.

Валентинівські ненависники зазвичай всіляко підкреслюють своє презирливе ставлення одягом та речами, якими себе оточують. І навіть для таких людей існують особливі подарунки.

1. Для справжнього циніка

1

Відразу зрозуміло "Не підходь!". Це варто повісити на одяг, щоб в День Закоханих всім було зрозуміло, до якої частини населення ви належите.

2. Не дихати

2

Футболка з написом "Любов у повітрі. Намагайся не дихати". Якщо одягти це разом зі своєю другою половинкою, то можна добряче покепкувати зі всіх своїх знайомих парочок. Ну і респіратор на тлі карантинів і епідемій грипу буде виглядати вельми доречно.

3. Сльози колишнього

3

Отримати таку флягу на вечірці, де купа закоханих знайомих, - непогана розрада для самотнього критика. Що всередині? Ріки сліз колишнього.

4. Прикраса-відповідь

4

Кулон, який від щирого серця всім відповідає категоричне "Ні!". Красива прикраса і подарунок для противників свята.

5. Антивалентинівське горнятко

5

"Мені шкода, але мені плювати на все це!" - приблизно таке написано на тематичному горнятку.

6. Чохол на смартфон

6

Красномовний малюнок і напис "Якісь питання?" Підійде насправді будь-який напис, котрий висловлює почуття циніка до Дня Святого Валентина.

7. Тематична книга

7

"50 хлопців, ще гірших, ніж твій", - гарна назва для документального фільму. Однак, для початку, звичайно, і книги вистачить. Приємного читання в День всіх закоханих.

8. Татуювання

8

Тату зі списком викреслених з життя хлопців. Татуювання може бути тимчасовим і жартівливим, проте досить красномовним для "смішного і закоханого" оточення.

9. Бейсболка

9

Кепка з написом для тих дівчат, які не знають, якими ще словами відшити залицяльника. "Справа не в мені. Справа в тобі..." - саркастично, жорстко, але діє однозначно. Особливо проти тих, хто вважає, що коли дівчина говорить "ні!", то має на увазі "Так!".

10. Чудо-цукерки

10

Напевно, найбільш радикальний з усіх подарунків (прочитайте назву :) ). На День Святого Валентина прийнято дарувати цукерки. Однак ці солодощі - гостра реакція на свято, коли вулицями ходять парочки, які цілуються і тримаються за руки. А ти ще гостріше відчуваєш власну самотність, якщо саме в цей день не склалося бути зі своєю другою половинкою.

UAModna