Logo
16 Вересня 2016, 14:50

Співачка з Івано-Франківська – у ТОП-100 найкрасивіших жінок України (ФОТО)

Франківська співачка Уляна Маляр потрапила до списку найкрасивіших жінок України.

2

Список складений в рамках проеку "Найкрасивіші жінки України". Щодня на офіційному сайті проводиться голосування, а в кінці року формується ТОП-100 найкрасивіших жінок країни, пише Фіртка.

Також в списку є такі відомі жінки, як співачка Анастасія Каменських, модель Влада Литовченко, політик Юлія Тимошенко, телеведуча Оксана Марченко.

3

1

4

"Найкрасивіші жінки України" - всеукраїнський проект соціального характеру. Він є комплексним культурно-масовим заходом соціального характеру, спрямованих на розвиток духовності та пропаганду жіночої краси як національної ідеї. Створення для суспільства сучасних еталонів є пріоритетним завданням.

Жінки з активною життєвою позицією, освічені, духовно-розвинені, жінки-матері, які віддають перевагу здоровий спосіб життя, люблять свою країну об'єднуються в рамках проекту для створення нового масштабного жіночого ком'юніті, де жінки не тільки конкурують один з одним,але також прагнуть до об'єднання заради досягнення різних суспільно і соціально корисних завдань.

Крім підведення річних підсумків, планується в рамках проекту заснувати першу Всеукраїнську Жіночу Конвенцію.

Довідка:

Уляна Маляр - українська співачка, лауреат всеукраїнских та міжнародних конкурсів, переможець всеукраїнського конкурсу - фестивалю української пісні пам'яті Раїси Кириченко (м. Полтава), викладач вокалу, тележурналіст. У своєму доробку має аудіальбом "А я кохатиму", 2 відеокліпи.