Logo
15 Липня 2020, 13:14
Теги: Прощук

Розуміємо проблеми з визначеністю “зірковості” готелів, – Прощук пояснив, чому не підтримав легалізацію грального бізнесу в Україні

14 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. З дванадцятьох прикарпатських депутатів “За” проголосували шестеро.

Серед тих, хто утримався й нардеп Едуард Прощук. Депутат пояснив “Галці“, чому не підтримав легалізацію грального бізнесу.

“Парламент прийняв законопроєкт про легалізацію грального бізнесу (№2285-д). Попередньо президент та депутати обговорювали інші умови – легалізацію окремих гральних зон у п’ятизіркових готелях. Сьогодні ж, окрім цього, різними правками дозволили розміщувати ігрові автомати в трьох та чотирьох зіркових готелях. А ми розуміємо проблеми з визначеністю “зірковості” є, три зірки може мати готель і на декілька номерів. Це, на жаль, означає відкритість гральних зон”, – каже Прощук.

На думку нардепа, ігровий бізнес мав би бути доступний тим, хто спеціально приїжджатиме в п’ятизірковий готель відпочити, саме так провести час і витратити кошти.

“Я проти просування таких закладів, заохочення людей перевірити себе на фарт і як результат програвати зарплати, нерухомість та заощадження свої й своєї сім’ї”, – наголосив Прощук.

Депутат додав, залишилось чимало відкритих запитань: як і хто визначатиме лудоманів (залежних гравців), як родинам цих гравців повертатимуть програні кошти, чи знову на кожному кроці відкриють гральні автомати й чи виконуватимуться на належному рівні всі норми закону?