Logo
7 Травня 2019, 19:05
Теги: аварія

П'ятьох туристів з Білорусі, які травмувались в Карпатах, перевезли в обласну лікарню

Вчора,6 травня о 11:05 рятувальникам селища Верховина надійшло повідомлення про те, що поблизу села Красник Верховинського району Івано-Франківської області в річку Чорний Черемош перекинувся вантажний автомобіль з людьми.

У вантажівці перебували 24 людини (23 туристи-іноземці і 1 водій). Попередньо відомо, що група туристів з Білорусі мала здійснити сплав річкою, тому направлялися до місця призначення.

Внаслідок ДТП троє осіб загинули на місці: 23-річна і 28-річна громадянки Білорусі і 29-річний громадянин Білорусі. Ще 9 осіб віком від 21-го і до 49-ть років проходять медичне обстеження у Верховинській лікарні з різними травмами. Іншим пасажирам надано допомогу на місці події.

На даний час 5 туристів знаходиться в обласній клінічній лікарні Івано-Франківська.

Як повідомляє завідувач відділення невідкладної допомоги обласної клінічної лікарні Іванна Васкул, що туристи отримали значні травми.

"Пацієнти отримали різні травми, їх направлено по різних відділеннях. двоє пацієнтів знаходиться в реанімації, один в травматології та отропедії, ще один знаходиться в торокально-хірургії відділені, а також у відділені ускладненної травматології", - каже лікар.

Також вона додає, що коли поступили пацієнти деякі з них були у важкоиму стані.

Лікар-орданатор відділення травматології Ігор Омельчук розповідає, що одна із потерпілих поступила до лікарні із закритими переломами кісток тазу. 

Йдеться у сюжеті Ua:Карпат.