Logo
3 Липня 2019, 20:12

Прикарпатських посадовців та робітників запрошують на навчання до Івано-Франківського комбінату ЖКГ

Навчання з питань охорони праці для посадових осіб та спеціальне навчання з питань охорони праці для робітників, навчання посадових осіб та спеціалістів за Правилами (понад 40 видів нормативно-правових актів з охорони праці), навчання з електробезпеки, навчання на допуск до безпечного виконання робіт та експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки – такі постійно діючі курси для мешканців Прикарпаття пропонують в обласному навчально-курсовому комбінаті житлово-комунального господарства.

Про це йдеться на сайті ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Крім цього, навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства проводить набір слухачів на навчання з присвоєнням кваліфікації за робітничими професіями:

апаратник хімводоочищення, електрогазозварник, газорізальник, електрозварник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, ліфтер, машиніст компресорних, насосних установок, електромеханік з ліфтів, оператор заправних станцій, оператор АГЗС, оператор котельні, чистильник вентканалів (лежаків, топок), водій навантажувача, маляр, муляр, штукатур, оператор побутових котлів, машиніст холодильних установок, оператор по обслуговуванню посудин під тиском, машиніст ескалатора, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсар з ремонту КВПіА, слюсар-ремонтник, столяр, стропальник, тельферист, рамник, верстатник деревообробних верстатів, машиніст автовишки та автогідропідіймача, лісоруб, заточувальник, чокерівник, розкряжувальник, оператор пасажирських підвісних канатних доріг.

По завершенні навчання слухачі отримують документ встановленого зразка з присвоєнням відповідної кваліфікації та допуску до робіт з підвищеною небезпекою.

Термін навчання з питань охорони праці – 5 днів, за професіями – від 1 до 4 місяців, залежно від спеціальності. Початок навчань – у міру формування груп.

Додамо, що комбінат пропонує прийнятні ціни та гнучкий навчальний графік. Передбачено також виїзди викладачів на виробництво та індивідуальний підхід до кожного замовника. Для учасників АТО/ООС – навчання за професіями безкоштовне.

Контактна інформація: 76014, м.Івано-Франківськ, вул.Бандери,77, тел. (0342) 78-93-61, 78-93-38, тел/факс (0342) 78-92-46, моб.тел. (067) 75-26-399, е-mail: nkkgkk@ukr.net, сайт: http://www.nkkgkk.if.ua.