Logo
27 Травня 2019, 20:35

Поліція Прикарпаття готується до роботи під час парламентських виборів

Сьогодні, 27 травня, в Головному управлінні Нацполіції в Івано-Франківській області під час відеоселектору відбувалася нарада керівництва Управління превентивної діяльності, Управління патрульної поліції, Управління поліції охорони, військової частини 1241 Національної гвардії України та територіальних підрозділів поліції.

Під час наради т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів поставив завдання керівникам територіальних підрозділів, які керують блоком превенції, забезпечити проведення якісних розрахунків особового складу для проведення дострокових виборів народних депутатів Верховної Ради України, повідомляють у секторі комунікації поліції області, пише Типовий Франківськ

В ГУНП створено робочу групу, яка здійснює координацію сил та засобів, задіяних в забезпеченні публічної безпеки, а також моніторинг ситуації в області.

Для того, аби виборці мали змогу для вільного та безпечного волевиявлення, залучені максимальні сили Національної поліції, Нацгвардії та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, під час наради обговорено пропозиції щодо втілення проекту «Поліцейські громади».