Logo
6 Травня 2019, 17:29
Теги: аварія

Подробиці трагедії на Верховинщині: травмовано 10 осіб, троє загинули

Сьогодні, 6 травня о 11:05 рятувальникам селища Верховина надійшло повідомлення про те, що поблизу села Красник Верховинського району Івано-Франківської області в річку Чорний Черемош перекинувся вантажний автомобіль з людьми.

За попередньою інформацією поліції, в транспортному засобі перебувало 23 особи, зокрема 22 туриста з Республіки Білорусь та водій, громадянин України, пише Типовий Франківськ.

Працівниками пожежно-рятувальної служби врятовано 3 осіб, яких бригадам швидкої медичної допомоги доставлено в Верховинську ЦРЛ. На місці події на березі річки знаходилося 16 осіб, працівниками медичної служби проводиться їх обстеження.

За допомогою лебідки вантажного автомобіля місцевого населення поставлено на колеса пошкоджений автомобіль “ГАЗ-66”. В кабіні якого виявлено тіла 3 загиблих осіб (дві жінки та чоловік), двох з них деблоковано за допомогою гідравлічного інструменту.

Станом на 14:30 за уточненою інформацією, до Верховинської ЦРЛ з травмами госпіталізовано 10 осіб (9 білорусів та водій українець), з них 1 важкий та 9 середньої важкості.

Ще 10 осіб перебувають на місці пригоди та обстежуються працівниками швидкої медичної допомоги.

Всього до рятувальних робіт від Управління ДСНС в Івано-Франківської області залучено 51 чоловік особового складу та 12 одиниць спеціальної техніки.