Logo
22 Вересня 2020, 15:43

"Платформа громад" представила кандидата на міського голову Івано-Франківська

Сьогодні, 22 вересня, політична партія "Платформа громад" представила кандидатів на міського голову Івано-Франківська, Галича, Долинської ОТГ та представила міську команду.

Як зазначив засновник політичної сили "Платформа громад" Олег Гончарук, політична сила є взірцем для інших політичних партій, пише Типовий Франківськ.

"Один за всіх, і всі за одного"- це для нашої партії найактуальніший вислів. В нас повірять всі після, 25 жовтня. На ці вибори ми ідемо дружньою, монолітною командою. За кожним із нас стоїть історія успіху. Я переконаний, що команда "Платформи громад" в Івано-Франківської області взірець для всіх"- наголошує Олег Гончарук.

Кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська став Василь Стефанишин.

За словами Василя Стефанишина, на посаді міського голови старатиметься зробити усе, щоб місто було кращим. Пріоритетними для себе визначив: будівництво доріг, мостів та освіту.

"Я прихильник ефективних професій: декілька років працював на посаді вчителя, пізніше став підприємцем, згодом очолив державну службу, а зараз директор директор Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради. Платформу громад обрав тому, що тут зібрались професіонали. Через 5 років Івано-Франківськ буде кращим та потужним містом. Ми будемо перемагати для того, щоб покращити життя міста", — зазначає Стефанишин.

Як наголосив один із засновників політичної сили "Платформа громад" Ігор Пасічняк, до Івано-Франківської міської ради увійде команда професіоналів.

"Платформа громад — нова політична сила. Як один із засновників політичного об'єднання маю довіру очолити виборчий список до Івано-Франківської міської ради. Команда, яка йде в міську раду - професіонали, які потрібні громаді. У команді багато людей, які мають управлінський досвід, власну справу та певні наукові визання у різних галузях. Думаю, наш досвід буде потрібен Івано-Франківську. І, ми зможемо ефективно його застосувати якщо у нас на це буде можливість та довіра виборців", - підкреслив Ігор Пасічняк.

Крім того, представили кандидатів на посаду міського голови Галича та Долинської ОТГ.

Канадидатом на посаду міського голови Галича  - Іван Білик.

"Галич моє життя. Ключовими питаннями є освіта, медицина, яка потрібна громаді. До галичан потрібно залучити інвесторів. Це не тільки наша історія, яку потрібно пам'ятати, але й майбутнє. Галич потрібно розвивати", - відзначає Білик.

Кандидаткою на голову Долинської ОТГ стала Руслана Гаврилків.