Logo
26 Березня 2019, 19:07

На Прикарпатті понад 1400 правоохоронців забезпечуватимуть порядок під час виборів

Під час виборів Президента України, щоб не допустити порушень законодавства, прикарпатські поліцейські переведені на посилений варіант несення служби.

Сім окружних виборчих комісій перебувають під контролем у поліції області.

До охорони публічного порядку, а також оперативного реагування на правопорушення під час виборів Президента України будуть залучені 1369 правоохоронців, а на допомогу їм – 1026 працівників Управління ДСНС і 210 курсантів НАВС Прикарпатського факультету № 3, повідомляє Типовий Франківськ з посиланням прес-служба поліції області.

Станом на 25 березня до поліції Прикарпаття надійшло 64 звернення про можливі порушення виборчого законодавства.

Вказані повідомлення зареєстровані у Журналі єдиного обліку. За 27 матеріалами з цих повідомлень правоохоронцями було складено 32 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, які були скеровані на розгляд суду. 4 матеріали розглянуто судом та накладено стягнення у вигляді штрафу, а розгляд інших матеріалів триває.

Також правоохоронцями розпочато два кримінальних провадження за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та за ч. 2 ст. 157 (перешкоджання здійснення виборчого права) КК України. Проводиться досудове розслідування.

Правоохоронці закликають мешканців не порушувати виборче законодавство під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок.