Logo
11 Березня 2019, 17:48

На Прикарпатті ліквідують наслідки штормового вітру

Підраховано, що в області повалено 41 дерево, з них 9 в обласному центрі.

10 березня на території області спостерігався сильний вітер 25-30 м/сек, внаслідок чого в окремих районах ( Івано-Франківську, Галицький, Городенківський, Калуський, Тисменицький, Тлумацький) відбулося відключення електропостачання, падіння дерев на проїжджі частини доріг, пошкодження покрівель шкіл, ФАПів, житлових будинків.

У Калуші працівники ДПРЧ-4 надали допомогу із знімання шиферних листів з покрівлі п’ятиповерхового житлового будинку, пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу ІФ ОДА.

В Івано-Франківську по вулиці Сахарова, 23 працівники ІФ МАРС розчищали дороги від шиферу та бляхи зірваної з будівлі адміністративної будівлі ТОВ «Промприладу».

Всього до ліквідації наслідків негоди було залучено 68 чоловік особового складу та 22 одиниці техніки, з них від УДСНС в області – 52 особи та 16 одиниць техніки.

Загалом з 10 по 11 березня через аварійні пошкодження на лініях електропередавання, пов’язані з негодою, в області було знеструмлено повністю 106 і частково 73 населених пунктів.

За цей час відновлено електропостачання повністю в 101 і в тому числі в 61 населеному пункті, які були знеструмлені частково.

На 16-ту годину залишаються знеструмленими повністю п’ять і частково 12 населених пунктів. Аварійні бригади працюють над відновленням електропостачання. Відновити електропостачання планується до кінця дня.