Logo

На Городенківщині проходить Форум громад Дністровського коньйону

Сьогодні, 14 липня, на території Городенківської громади проходить Форум громад Дністровського каньйону.

До співпраці запрошено 34 Придністерські громади Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької областей.

Метою реалізації Проєкту є збереження та розвиток пам’ятки природи – Дністровського каньйону,  як туристичного об’єкту.

Під час Форуму відбудеться підписання Договору про міжмуніципальне  співробітництво в рамках реалізації спільного проекту з розвитку туризму «ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН». Що дасть можливість громадам спільно залучати кошти державного бюджету, міжнародної технічної допомоги, брати участь у проектах транскордонного співробітництва та проєктах Європейського Союзу.

Серед запрошених - керівництво обласних державних адміністрації та обласних рад чотирьох областей, депутати всіх рівнів, голови Придністерських громад, представники бізнесу, агенцій розвитку, міжнародних та громадських організацій, медіа.

Активну участь у Форумі беруть представники  від політичної партії "Платформа Громад" - Богдан Кобилянський, Городенківський міський голова та Володимир Семенюк, депутат Івано-Франківської обласної ради.

Про те, як працювали учасники, що обговорювали та що очікувати від роботи Форуму - читайте згодом у Типовому Франківську.

 

123456
savepice ru