Logo
11 Вересня 2020, 20:33
Теги: золото

На Чемпіонаті України із самбо прикарпатські спортсмени взяли золото

22 прикарпатські спортсмени здобули срібні і золоті медалі на Чемпіонаті України із самбо.

Про це кореспондентам Суспільного Карпати повідомив Заслужений тренер України Євген Боднарук.

Серед юнаків та дівчат до 18-ти років перемогу здобули Яна Волошинюк у вазі 52 кг, Сніжана Пліш у вазі 56 кг, Марія Куневич у вазі 60 кг.

У віковій категорії до 20-ти років перемогу здобули Алла Бегеба у вазі 52 кг, Сніжана Пліш у вазі 56 кг, Марія Куневич у вазі 60 кг, Андрій Лайщук у вазі 57 кг та Михайло Свідрак у вазі 82 кг.

У Чемпіонаті України з бойового самбо у віковій категорії "юніори" золоту нагороду отримав Костянтин Павлишин у вазі 90 кг.

Серед дорослих золото взяли Марія Буйок у вазі 52 кг, Галина Ковальська у вазі 80 кг, Андрій Лайщук у вазі 57 кг, Назар Маркульчак у вазі 90 кг.

Чемпіонат України із самбо відбувається у курортному селищі Кароліно-Бугас Одеської області. Через пандемію змагання проводять у відкритому спортзалі на свіжому повітрі. Спортсмени змагаються у чотирьох вікових групах: кадети, юнаки, юніори і дорослі.

"Коли Кабмін дозволив тренування не більше десяти людей, то ми використали цю можливість і назначали змагання одним на одну годину, другим - на іншу. І так щодня. Ми старалися, щоб основні наші спортсмени, які виступають в Короліно-Бугас, пройшли підготовку", - розповідає тренер.

 

У Чемпіонаті України із самбо участь взяло 25 областей і місто Київ. Впродовж двох наступних днів відбуватимуться змагання серед кадетів.