Logo
20 Жовтня 2020, 13:11

Міжнародна компанія FlixBus тепер возитиме франківців та коломиян до Польщі

Компанія міжнародних перевезень FlixBus відкриває три нові лінії в Україні. Серед них і лінія перевезень, яка проходитиме через Коломию та Івано-Франківськ.

Про це розповів на пресконференції керуючий директор FlixBus у Польщі та Україні Міхал Леман (Michal Leman), пише Типовий Франківськ.

У компанії кажуть, в час пандемії стараються максимально дотримуватися заходів безпеки. Серед них - обов'язкове носіння засобів захисту пасажирами під час всієї поїздки, посадки та висадки, безконтактний контроль квитків та документів, дезінфекція рук та дотримання дистанції.

Автобуси проходять комплексну дезінфекцію після поїздки, щоб наступні пасажири були впевнені в безпеці транспорту.

"Дотримання подібних правил безпеки дозволяє стверджувати, що перевезення на такі довгі дистанції є безпечними та займають всього 1% з можливого розповсюдження вірусу", - розповів керуючий директор компанії.

У нічній зміні завжди працює двоє водіїв, щоб мати можливість підміняти одне одного. Відстань між сидіннями пасажирів - 76 сантиметрів.

Також "FlixBus" має додаток для смартфонів, якими можуть скористатися пасажири для купівлі квитка чи, щоб перевірити, де знаходиться автобус в конкретний момент часу.

Нові автобусні лінії об'єднають Україну, Чехію та Польщу: перша лінія Київ-Варшава-Щецин, друга лінія Чернівці-Варшава та третя лінія Львів-Острава.

"Важливо наголосити чому ми відкриваємо нові лінії. Перш за все відкриття нових ліній важливе саме в такий час. Можливість подорожувати та переїздити в інше місто дуже важливе під час пандемії, особливо для роботи. Даними маршрутами ми пропонуємо сполучення між Україною, Польщею та Чехією. Ми розуміємо, що можуть виникати певні обмеження.", - зазначив Міхал Леман.

Друга лінія з'єднає Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ, Львів, Люблін та Варшаву. Він курсуватиме тричі на тиждень.

"Ми розуміємо, що тут проживає багато поляків, а також людей, які часто подорожують у Польщу", - наголосив Міхал Леман.

Зараз Україна має пряме сполучення автобусами FlixBus з Польщею, Німеччиною, Угорщиною, Австрією, Чехією та Литвою. Лінії FlixBus доступні для жителів 12 областей України: Київської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Одеської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької.

Обслуговування нових ліній розпочнеться з 5 листопада, але розпочати бронювання можна вже сьогодні. На всі три нові маршрути вже доступні квитки за акційною ціною, яка стартує від 149 гривень.

"Я переконаний, що ми матимемо можливість працювати з новими маршрутами попри обмеження та  пандемію. В будь-якому разі плануємо продовження нашої карти маршрутів", наголосив керуючий директор Міхал Леман.