Logo
4 Вересня 2015, 18:33

Міністр спорту пропонує добудувати франківський стадіон «Рух» за кошти фонду регіонального розвитку (ВІДЕО)

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, говорячи про довгобуд МЦС «Рух», запропонував Івано-Франківську взяти приклад із Хмельницького, де спільними зусиллями вдалося добудувати стадіон «Поділля».

рух

«У нас вже не буде такого, щоб Міністерство щось будувало, особливо комунальну власність. Тепер уся відповідальність буде покладена на територіальні громади. Водночас маємо Державний фонд регіонального розвитку, який спеціально створений для допомоги великим інвестиційно великим інфраструктурним проектам. У цьому році він складав 3 млрд. Власне, за рахунок цього фонду, нам вдалося добудувати у Хмельницькій області стадіон «Поділля». Аналогічний механізм буде запропоновано керівництву Івано-Франківської області. Я готовий особисто сприяти тому, щоб тут, на Прикарпатті, були залучені кошти з ДФРР», – наголосив Міністр молоді та спорту, пише ГК.

«Треба працювати, а не сидіти і не казати як в нас усе погано і нічого немає. Потрібно залучати кошти, ходити по кабінетах. Вибачте, це бюрократія, але Міністр готовий допомагати», – додав Жданов.

Нагадаємо: в рамках візиту на Прикарпаття Міністр молоді та спорту України Ігор Ждавнов зустрівся в Івано-Франківську із спортивними функціонерами, після чого відвідав Коледж фізичного виховання, а згодом – направиться на огляд спортивної базу «Заросляк» та комплекс трамплінів у Ворохті.

https://youtu.be/80R91Wl8DB8