Logo
26 Квітня 2019, 11:40

Франківцям, які винесли бюлетені з виборчої дільниці, оголосили про підозру

62-річний і 33-річний мешканці Івано-Франківська 21 квітня, у день виборів Президента України, винесли з виборчої дільниці бюлетені. За це чоловікам оголошено про підозру і загрожує кримінальна відповідальність.

Перший випадок правоохоронці зафіксували на вулиці Хоткевича о 11 год 52 хв, повідомляє прес-служба поліції області.

33-річний франківець зайшов у приміщення виборчої дільниці, пройшов до кабіни для таємного голосування і не реалізовуючи своє право вибору вийшов з неї, а бюлетень заховав за пояс штанів, який прикрив курткою. Після цього чоловік опустив до виборчої скриньки замість бюлетеня листок паперу. Залишивши виборчу дільницю, був зупинений правоохоронцями.

Друге порушення сталося на вулиці Галицька о 13 год 54 хв. 62-річний мешканець Івано-Франківська діяв аналогічно 33-річному порушнику, але бюлетень не ховав і листок паперу у скриньку не опускав. Чоловік вирішив залишити приміщення дільниці і був затриманий за такі дії.

Підозрювані – раніше не судимі, їм оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 158-1 («Викрадення чи приховування виборчого бюлетеня, - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років») КК України.