Logo
8 Квітня 2015, 16:31

Франківчанка стала фіналістом конкурсу на посаду радника Міністра з питань туризму

Директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА Наталія Гасюк стала фіналістом конкурсу на посаду радника Міністра з питань туризму, повідомили на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

конкурс

Експертна комісія при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України завершила другий етап конкурсу на посаду радника Міністра з питань туризму. За його підсумками, сформований пул фіналістів, які запрошуються на громадські слухання для презентації свого плану реформ і підходу до управління змінами, пише Репортер.

Фіналісти конкурсу:

Олексій Євченко, Наталія Гасюк, Артем Атоян, Іван Ліптуга.

Громадські слухання проектів розвитку туристичної галузі під егідою Мінекономрозвитку та парламентського комітету відбудуться 8 квітня о 16:00 у приміщенні Київської школи економіки.

Усього у першому етапі конкурсу взяли участь 30 кандидатів, які надали презентаційні матеріали щодо подальшого розвитку туристичної сфери та плану реформ. Після проведення аналізу запропонованих проектів були відібрані 7 кандидатів, з якими були проведені інтерв’ю і сформований пул із чотирьох фіналістів.

Довідка:

Наталія Гасюк навчалась у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Спеціальність: магістр державного управління; спеціалізація: управління державними інституціями.

Навчалась в аспірантурі на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка, а також в Інституті туризму та готельного бізнесу Університету Анже у Франції. Спеціаліст з міжнародних економічних відносин, перекладач англійської мови.

Із травня 2014 року до тепер є директором департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури у Івано-Франківській ОДА.