Logo

Єврокарпатська ініціатива - нове дихання (ВІДЕО)

В Івано-Франківську створили нову громадську організацію “Єврокарпатська ініціатива”. На меті засновників - розвиток культурного, мистецького, підприємницького, туристичного та економічного потенціалів Прикарпаття.

За словами одного з ініціаторів створення громадської організації Ігоря Пасічняка, новостворена організація продовжить діяльність проєкту “Єврокарпатська ініціатива”, який через зміни влади припинив свою успішну діяльність.

“Свого часу, коли обласну державну адміністрацію очолював Олег Романович Гончарук, ми спільно реалізовували масштабний проект “Єврокарпатська ініціатива”. На жаль, з часом цей проєкт припинив своє існування. Жодних заходів давно не відбувалося в рамках “Єврокарпатської ініціативи”. Оскільки у нас змінилися очільники в області, ніхто цей майданчик не використовував. Хтось не встиг, мабуть, по часу, хтось не хотів з політичних мотивів продовжувати ті успішні проєкти, які були розпочаті попередниками. Тому ми вирішили створити організацію, яка б стала новим майданчиком для продовження розвитку “Єврокарпатської ініціативи” і дала цьому проєкту нове дихання, але уже у формі громадської організації,” - каже Ігор Пасічняк.

6e2c076e-3e0e-41a3-87bf-6b077205c348

Засновниками Громадської організації “Єврокарпатська ініціатива” стали депутати облради та підприємці Олег Гончарук, який свого часу очолював Івано-Франківську ОДА і починав цей проект та Тарас Виноградник.

7b6f91af-50bf-4da3-b0a1-da3e01050bcd

“Ми сьогодні ініціювали створення громадської організації “Єврокарпатська ініціатива”. Це громадська організація, яка має бути площадкою для об’єднання всіх небайдужих людей, з якими ми працювали у 2014 році. Із залученням фахівців та наших іноземних партнерів ми розкриватимемо потенціал нашої Івано-Франківської області,” - наголошує засновник громадської організації Олег Гончарук.

66c6a47a-12d8-4a06-ba86-b69b53135980

Зареєстрували громадську організацію “Єврокарпатська ініціатива” вчора, 28 липня. За словами засновника організації Тараса Виноградника, ця дата - символічна. У цей день минуло 1033 роки від Хрещення Русі і свято Володимира. Засновники мають на меті реалізовувати зокрема міжнародні культурно-мистецькі проєкти на Прикарпатті.

82d86d70-f9ce-4cd7-a22c-299ccbdca8eb

“Єврокарпатська ініціатива” ставить перед собою завдання розвивати зокрема культурно-мистецькі напрямки. Наша область - перлина, її треба розвивати й підіймати залученням грантових коштів, міжнародних спонсорів для розвитку цієї справи, а також продовженням тієї ініціативи. На останні збори з'їжджались представники 28 країн світу в Івано-Франківськ. А за останні два роки ніхто не приїжджає і ми не бачимо цього бурхливого розвитку. Адже обмін делегаціями, обмін культурними спадщинами, мистецькими колективами, надбаннями - розвивають суспільство. Тому ми захотіли створити цю організацію, продовжити цю справу,” - підсумовує Тарас Виноградник.

1d22e0d5-53a1-4d11-930f-c7ad1fc654b7

Довідково: Пріоритетними напрямками сталого розвитку Івано-Франківщини визначено активізацію транскордонного співробітництва, реалізацію інвестиційного потенціалу краю і розширення взаємовигідного партнерства з європейськими регіонами. Власне з метою розвитку Прикарпаття як прогресивного європейського регіону у лютому 2015 року обласна державна адміністрація розпочала реалізацію платформи "Єврокарпатська ініціатива". Вона створена для ефективної реалізації ініціатив, спрямованих на наближення рівня розвитку економіки Івано-Франківської області до рівня регіонів держав-членів Європейського Союзу.