Logo
5 Серпня 2020, 12:33

Дмитро Дзвінчук: Наша мета - знайти людей, які готові взяти на себе відповідальність за громади

Дмитро Дзвінчук - професор, директор інституту гуманітарнох підготовки та державного управління ІФНТУНГ, депутат Івано-Франківської ради п'яти скликань розповів, що працював з різними політичними силами, але в партії, як засновник, був лише в одній - Конгресі Українських Націоналістів.

Про це ідеться на офіційній сторінці у Фейсбук Платформа Громад, пише Типовий Франківськ.

"Я був першим директором Офісу реформ. Тому велику надію покладаю на децентралізацію, на ті якісні зміни, які вона принесе в українське суспільство й українську ментальність. А ця політична сила якраз базується і ставить своїм завданням знайти людей, готових взяти на себе відповідальність за стан справ у громадах, людей чесних, порядних, відомих, ініціативних. До того ж, не зобов'язуючи їх обов'язково стати членами партії. Я не є членом Платформи громад, але вона мені нині особливо імпонує. Я є її симпатиком. Не просто симпатиком, а активним симпатиком, який пропагує і пропонує приєднатися до цієї політичної сили задля того, аби Прикарпаття все-таки мінялося в набагато кращу сторону", - каже Дмитро Дзвінчук.

Також він поділився, що бачить за Платформою громад велику перспективу у майбутньому.

"Я бачу за Платформою громад перспективу, бо вона в фундамент своєї діяльності ставить якраз людину, сім'ю, заможну громаду. А звідси, якщо ми цю тріаду вибудуємо, дійсно створимо умови для вільного розвитку людини, забезпечимо добробут сім'ї через спроможну сильну громаду. Ми будемо тоді говорити і мати в реліях Соборну Україну", - додав Дзвінчук.