Logo
7 Липня 2015, 23:19

Активісти ГО «Об’єднання «Самопоміч» дали франківцям юридичні поради, як діяти у найбільш поширених проблемних ситуаціях (ФОТО)

Сьогодні у громадській приймальні ГО «Об’єднання «Самопоміч» чимало іванофранківців отримали юридичні рекомендації щодо всіх тих питань, з якими жителі міста найчастіше зверталися. 

DSC_9286

З людьми спілкувалися юристи Володимир Яковишин та Володимир Савочка. Для розгляду були обрані найбільш масові питання щодо проблем, пов'язаних із банками, комунальними підприємствами, закладами озорони здоров'я, призначенням субсидій, обманом фінансовими пірамідами тощо.

"Цей захід присвячений тим п'ятьом сотням людей, які вже звернулися до нас за допомогою. Сьогодні ми зібралися для того, щоб на прикладах попередньої роботи показати громадянам якнайкорисніші та якнайпрофесійніші шляхи розв'язання всіх тих серйозних проблем, які у них виникали", - пояснює партнер юридичної компанії, зусиллями якої створювалася приймальня, Іван Грица.

За його словами, ініціатива створення цієї юридичної приймальні належить співзасновникам ГО «Об’єднання «Самопоміч» і співзасновникам юридичної компанії "Гвоздик і партнери" - Сергію Гвоздику та Сергію Нижнику.

Така масова консультація проводилася вперше, проте активісти громадської організації кажуть, що якщо буде потреба, то такі заходи організовуватимуться і надалі.

DSC_9289

DSC_9281

DSC_9294

DSC_9300