Logo
4 Березня 2020, 16:25
Теги: паспорт

За лютий понад 8 тисяч прикарпатців оформили закордонні паспорти

Порівняльний аналіз засвідчує, що цьогоріч у лютому громадянам було оформлено на одну тисячу паспортів громадянина України у формі ID-карти менше, ніж у лютому минулого року ( 4332 документи проти 5451).

Про це повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області, пише Типовий Франківськ.

Тим часом зберігається тенденція зниження попиту на закордонні паспорти. Якщо торік у лютому було оформлено 16665 паспортів громадянина України для виїзду за кордон, то цього року – 8543 документів , тобто майже удвічі менше. 

Утім, тут нічого дивного, оскільки за останні роки Івано-Франківщина незмінно була регіоном, мешканці якого найчастіше зверталися в міграційну службу з питань оформлення закордонного паспорта.

 Для інформації:

Оформити вперше паспорт громадянина України у формі ID-карти можна у підрозділі УДМС в Івано – Франківській області чи ЦНАП виключно за місцем реєстрації.
У разі втрати ID-карти новий документ можна оформити у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби в Україні незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Закордонний паспорт оформлюється так само незалежно від зареєстрованого місця проживання громадянина.

Для зручності та економії часу здійснити запис на прийом можна за допомогою сервісу «Електронна черга» на веб-сайті ДМС України

Додатково інформуємо, що відповідно до урядового рішення з 1 березня 2020 року мешканці України перетинають кордон з Російською Федерацією виключно на підставі пред’явлення закордонного паспорта. Нововведення стосується лише тих громадян України, які виїжджають з української на російську територію.