Logo
18 Вересня 2014, 13:03

Ярош: "Якщо Порошенко не отямиться – у нас буде новий президент"

Лідер партії "Правий сектор" і кандидат у депутати Дмитро Ярош заявляє, що народ скине президента Петра Порошенка, якщо той не змінить стратегію щодо Донбасу

На своїй сторінці у Facebook Ярош написав, що його побратими підтримали Порошенка як президента у ситуації агресії ззовні, "але, виглядає, що помилилися".

Коментуючи закони щодо особливого порядку самоврядування та амністії на частині Донбасу, Ярош заявив: "Антидержавний та антиконституційний "закон" нелегітимного кримінально-олігархічного зброду, під назвою Верховна Рада, є послідовним кроком тих, хто зганьбив "помаранчевий Майдан", злив зимову національну революцію і тепер здає споконвічні українські землі віковічному ворогу".

"Це "таємне" голосування не має жодної ваги та юридичної сили", - переконаний він.

"Вся ця наволоч, що голосувала за цей антинаціональний "закон" Порошенка, майже ідентична тим, хто голосував за січневі "закони" Януковича. Його прийняття є спробою антидержавного заколоту", - вважає Ярош.

На його думку, "чекати дозволу від суддів, прокурорів, мусорів на ліквідацію цього верховнорадівського антиукраїнського підпілля – не варто".

ярош

"Ми маємо національний і конституційний обов'язок ліквідувати це підпілля і захистити територіальну цілісність Держави!", - заявляє Ярош.

"Якщо Петро Олексійович Порошенко не отямиться – у нас, українців, буде новий президент і головнокомандувач... Якщо хтось у це не вірить, то хай напише листа Януковичу. Той підтвердить, що нездійсненне – здійснюється", - пригрозив лідер "Правого сектора".

Ярош вважає, що "політичні бариги" призвели до втрати Криму, "здачі" Донбасу і "відкритої війни з Росією", - але й після Майдану до влади прийшли "колабораціоністи".

"Послідовна реваншистська кадрова політика, мусорська контреволюція, збільшення корупційних схем, відкатів та хабарів у тилу, загравання з ворогом на фронті, абсолютне небажання рахуватися з думкою революційного народу – підтверджує правило про компрадорську буржуазію і олігархат", - заявив він.

"І все це переросло в трагедію: внаслідок бездарного командування загинули тисячі найкращих синів українського народу", - додав Ярош.

Ярош також додав, що "протягом останнього тижня 5-ий Окремий батальйон ДУК ПС разом з підрозділами 93-ї бригади та 3-го полка спецпризначення втримали всі свої позиції, незважаючи на постійні атаки багатократно переважаючих сил ворога".

"Більше того, ми постійно контратакуємо і готові йти вперед, аби фланги були прикриті і в тилу політики не зраджували. Бити російсько-терористичні війська можна і треба!", - наголосив він.

Як відомо, Ярош на виборах президента у травні програв, отримавши лише 0,7%. Тепер Ярош іде на вибори парламенту по "мажоритарці", не за списком "Правого сектора".

Нещодавно голова МЗС РФ Сергій Лавров обурився, що Ярош, якого Росія оголосила у розшук, "піддає сумніву легітимність дій" Порошенка.

Схожі Новини