Logo
17 Березня 2020, 08:28

В Україні буде створена Координаційна рада з протидії поширенню коронавірусу

Сьогодні, 16 березня, був опублікований указ №88/2020 "Про Координаційну раду з протидії поширенню COVID-19" на сайті глави держави, інформує Типовий Франківськ.

"Утворити Координаційну раду з протидії поширенню COVID-19 як консультативно-дорадчий орган при Президентові України, основним завданням якого є моніторинг ситуації та напрацювання пропозицій щодо здійснення ефективних заходів, спрямованих на протидію поширенню COVID-19 в Україні", - йдеться в указі.

Також, у документі зазначено, що хвороба COVID-19 створює загрозу особистій, громадській та державній безпеці і важкі соціально-економічні та демографічні наслідки.

Координаційна рада з протидії поширенню COVID-19 тепер має право:

- одержувати в установленому порядку від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій інформацію, документи та матеріали;

- запрошувати на засідання та заслуховувати інформацію представників міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, керівників державних підприємств, установ та організацій з питань, що належать до її компетенції.

Головою Координаційної ради є Президент України Володимир Зеленський.

До складу також ввійшли:  Міністр внутрішніх справ України, Секретар Ради національної безпеки і оборони України,  Голова Державної прикордонної служби України, Міністр охорони здоров’я України, Керівник Офісу Президента України, Міністр інфраструктури Україн,  Міністр закордонних справ України, головний державний санітарний лікар України, Міністр оборони України, Заступник Керівника Офісу Президента України,  Головнокомандувач Збройних Сил України, перший помічник Президента України та Прем’єр-міністр України.

Схожі Новини