Logo
7 Липня 2015, 15:12

Учасниці проекту «Insight of living» розповіли франківцям, які маловідомі місця в Україні варто відвідати (ФОТО)

Двоє чаріних дівчат, які планують пройти через всю Україну і вже дісталися до Івано-Франківська, презентували проект «Insight of Living».

DSC_8982

Учасниці запрошуюють всіх охочих приєднуватися до них і запевняють, що немає причин боятися.

"Люди дуже привітно нас зустрічають... Інколи навіть запрошують до себе додому, діляться харчами. Дають і по 10 кг картоплі, і молоко, сир, сметану - все, що можуть. Ніколи не виникало конфліктів із місцевими жителями. Одного разу люди, які живуть всього за декілька кілометрів від російського кордону, просили нас передати всій країні, що вони за Україну, люблять і поважають її", - розповідають дівчата.

На проекті вже існує свій рекорд - 50 км. Цю відстань вдалося пройти із 15-20 кілограмовими наплічниками без відпочинку. Учасники розповідають, що фізично буває дуже важко, але це того вартує, адже вони ніколи раніше не здогадувалися, що Україна може бути настільки прекрасною, багатою на різні фортеці, музеї та чудових людей.

"В нас, виявляється, є надзвичайно велика кількість казкових місць, про які ніхто не говорить. Ми б рекомендували відвідати Шарівський замок на Харківщині, там ще також є неймовірні ліси. У Полтавській області класні музеї,  у маленьких селах є старі хатинки-готелі у старовинному українському стилі. Тим, хто любить Гоголя, буде цікаво у Диканьці; якщо комусь цікава історія - то Переяслав Хмельницький: там, кажуть, працюють аж 24 чудові музеї. Ми, звичайно, не встигли всі відвідати, але потрапили у музей Тараса Шевченка. Якщо любите Україну - обов'язово треба туди поїхати", - діляться досвідом з франківцями Оля Соловйова та Анастасія Євсюкова.

Незабаром дівчата вирушають далі та мають надію дійти аж до кордону зі Словаччиною.

DSC_8980

DSC_8973

DSC_8987

DSC_8988

DSC_8979

DSC_8961

DSC_8975

DSC_8984