Logo
13 Жовтня 2015, 11:06

П'яту міжнародну угоду про співпрацю підписали івано-франківський та європейський ВУЗи

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) активно розвиває партнерські відносини з вищими навчальними закладами ЄС.

ІФНТУНГ підписав 5-ту міжнародну угоду про співпрацю між українським та європейським ВНЗ, інформує прес-служба ІФНТУНГ.

 

Днями делегація ІФНТУНГ у складі проректора з науково-педагогічної роботи, професора Олега Мандрика, директора інституту нафтогазової інженерії, доцента Олега Витязя та директора  інституту геології та геофізики, професора Валерія Омельченка з офіційним візитом відвідала Остравський технічний університет (м. Острава, Чеська Республіка).

 

У ході візиту було проведено зустрічі з ректором Остравського технічного університету, професором Іво Вондраком, проректором з міжнародних відносин, професором Яроміром Готвальдом, начальником міжнародного відділу Даніелем Кастеном та деканом гірничо-геологічного факультету, професором Войцехом Дірнером.

 

Під час зустрічей було досягнуто домовленостей і підписано рамкову угоду про співпрацю між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Остравським технічним університетом, згідно якої з 2016 року можливим стане: обмін студентами, аспірантами, докторантами; проведення навчальних практик за кордоном; спільна участь в міжнародних проектах програм Horizon 2020, Tempus; проведення спільних міжнародних конференцій та можливість публікацій студентами, аспірантами, докторантами ІФНТУНГ у фахових, наукових виданнях Остравського технічного університету.

       

Підписання міжнародної угоди про співпрацю ІФНТУНГ надає чудову можливість академічній спільноті університету набути безцінний досвід, інтегруючись в європейський науковий та навчальний простір.

Схожі Новини