Logo
25 Травня 2019, 18:31
Теги: негода, указ

Президент України видав Указ щодо подолання наслідків стихії на Прикарпатті

Президент України видав Указ «Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей».

З метою вжиття невідкладних заходів для подолання наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої стихійним лихом у двох областях, що призвело до руйнувань та пошкодження житлових будинків, транспортної інфраструктури, систем енергозабезпечення тощо Президент України Володимир Зеленський видав Указ №325/2019 «Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей».

Про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Згідно з документом, Кабінет Міністрів України забезпечить належну координацію та взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань подолання наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, посилить контролю за реалізацією заходів щодо подолання таких наслідків. Також в установленому порядку буде вирішено питання фінансування та забезпечення необхідними ресурсами для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією, нормалізації обстановки на постраждалих територіях.

Спільно із Закарпатською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями буде забезпечено ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, в тому числі проведено аварійно-рятувальні, ремонтні, будівельні роботи для відновлення житлових будинків, транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, інженерних споруд і комунікацій, організовано проведення у повному обсязі протипаводкових робіт.

Населення забезпечать питною водою, необхідною медичною допомогою та медикаментами, предметами першої необхідності. Також здійснюватиметься оперативне, повне інформування жителів областей про обстановку на постраждалих територіях і заходи, що вживаються для подолання наслідків надзвичайної ситуації та нормалізації життєдіяльності.

Органам місцевого самоврядування Закарпатської та Івано-Франківської областей буде запропоновано вирішити в установленому порядку питання фінансування, надання необхідної допомоги для подолання наслідків надзвичайної ситуації на постраждалих територіях.

Схожі Новини