Logo
16 Травня 2019, 10:43

Наслідки дощу на Прикарпатті: підтопило підвали торгового центру та житлових будинків

Через сильний дощіучора, 15 травня, з 19.00 до 22.00 на території Івано-Франківської області підтопило дві адмінбудівлі, близько 330 житлових будинків з дворогосподарствами, п’ять ділянок автомобільних доріг. Зокрема, в селі Ямниця прорвало греблю, у воді було близько 300 господарств.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Також після 20.00 спостерігались такі підтоплення:

У Івано-Франківську підтопило проїжджих частин по вулицях Надрічна (у 2-х місцях по 400 м та 100 м.), Об’їзна (100 м.), Берегова (100м), Блавацького (200 м). На вулиці Тичини, 7 відбулось підтоплення підвальних приміщень ТЦ “Бельведер” (80 см.); на вулиці Хоткевича, 44 Г - території поблизу спортивного клубу “Штанга” та приватних гаражів. На вулиці Коновальця 332 підтопило одне підвальне приміщення приватного житлового будинку (80 см.).

У селі Крихівці Івано-Франківської міської ради, на вулиці Сковороди, 35 підтопило одне підвальне приміщення житлового будинку(40 см.); у селі Височанка Галицького району, на вулиці Височана, 138, - присадибну ділянку та приватне дворогосподарство; у селі Старий Мартинів - підвальне приміщення житлового будинку ( 40 см.); у Бурштині, на вулиці Стефаника, 15, підтоплено підвальне приміщення дев'ятиповерхового житлового будинку.

На Коломийщині, у селі Угорники, на вулиці Шевченка, 15, відбулось підтоплення одного приватного житлового будинку (20 см. води); на Тисмениччині, у селі Загвіздя, на вулиці Весняній - підтоплення приватного дворогосподарства, а також на вулиці Польовій, 4. На Калущині, у селищі Войнилів, підтопило приватне дворогосподарство.

Надання допомоги підрозділами У ДСНС з відкачування (відведення) води: по м. Івано-Франківськ (вул. Надрічна 32 вул. Тичини 7, вул. Хоткевича 44 Г, вул. Коновальця 332); Івано-Франківська МР, с. Крихівці (вул. Аматорська, вул. 16 липня); Галицький р-н., м. Бурштин (вул.Стефаника, 15); Калуський р-н., смт. Войнилів, вул. 50 років УПА, Тисменицький р-н., с. Угринів, вул.
(Провулок Гетьманський, вул. Мазепи, вул. Тролейбусна).

Схожі Новини