Logo
19 Березня 2019, 14:55

Петро Порошенко у Коломиї: ми йдемо своїм незалежним шляхом

Сьогодні, 19 березня, у Коломиї відбулось засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області.

Президент України Петро Порошенко каже, цьогоріч звичай проводити засідання Рад регіонального розвитку у звичайних залах адміністрацій обласних центрів - тепер такі заходи відбуваються у залах сучасних підприємств, пише Типовий Франківськ.

«Ми робимо це, бо немає більш переконливого доказу розвитку областей, ніж поява таких підприємств, як «Leoni», куди вкладають великі кошти. Динаміка роботи схожих підприємств неминуче передається нашій аудиторії», - каже Президент.

За словами Петра Порошенка, за останні роки чимало інвестицій пішло на розвиток IT, інфраструктури та інших галузей.

«Уже п’ять років, починаючи від Революції Гідності, ми йдемо своїм незалежним шляхом, незважаючи ні на російську агресію, ні на будь-що інше. Ці результати є невипадковими - це свідчить про вірність наших дій, - відзначає Президент України. - Створення армії, співраця з Євросоюзом, відновлення економічного зростання, Томос про автокефалію ПЦУ, рішучий розвиток енергонезалежності - все це кардинально змінює нашу державу».

Петро Порошенко також зазначає, що кожен крок України вперед - це поразка Путіна.

У планах Порошенка на наступні п’ять років максимально наблизити Україну до НАТО і ЄС. За словами Президента, це буде точка неповернення.

«Ми, українці, за п’ять років створили надійний фундамент Української держави, - наголошує Петро Порошенко. - З першого дня свого президентства я розумів, що Україні потрібні ініціативи. І, незважаючи на війну, люди всюди повинні побачити зміни, більше того, бути творцями змін».

Голова держави розповів про ефективність децентралізації у країні, а також про армію та сектор безпеки. Адже саме армія та сектор безпеки - це те, на що у подальшому планує приділяти найбільше уваги.

«Сила нашого війська зростає щодня, щотижня військові отримують обладнання. Зараз ми маємо свою армію, яка може захищати український суверенітет. Якби ж це все було у нас у 2014 році!» - міркує Президент.

Також Петро Порошенко наголошує, потрібно пам’ятати про ставку виборів і не схибити.

Схожі Новини