Logo
16 Жовтня 2014, 01:37

Олександр Шевченко: «Отримані в Центрі військової підготовки навики будуть корисні як на війні так і цивільним»

Днями відбулось друге виїзне навчання івано-франківського центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка. Цього разу у Галицькому районі проводився вишкіл зі стрільби та знайомство з різними видами зброї. Це, за словами учасника антитерористичної операції, керівника Центру військової підготовки та інформації Віталія Мерінова, вкрай необхідно бійцям.

вишкіл франківськ

2

3

4

5

6

7

8

Обов'язковою під час вишколу є також медпідготовка, вправи на фізичну витривалість з подоланням перешкод і звичайно ж тактичні заняття. Для цього використовується гра у пейнтбол. Тут посприяла громадська організація “Воїн-патріот”, яка надала для тренувань власну базу і фахівців. Подібні тренування, за словами засновника центру народного депутата України Олександра Шевченка, вкрай важливі і реально можуть зберегти життя людям, як тим, що відправляються у зону військових дій так і цивільним. «Сьогодні Україна в небезпеці. У будь якому випадку, чи поїдуть ці люди на війну, чи не поїдуть, отримані в центрі навики будуть дуже корисні для них за будь-яких обставинах. Такі навчання потрібно проводити масово, адже це дає людям розуміння як можна і треба захищати свою державу, місто, родину…», - говорить О.Шевченко.

Загалом, до центру приходять люди, які психологічно уже готові їхати на війну, захищати свою Батьківщину, справжні патріоти. А військова підготовка у Центрі дає їм впевненість у своїх силах, адже знання і навички не купиш, як, наприклад, зброю чи обладунки. Їх потрібно здобувати і закріплювати, особливо, коли мова йде про військову справу.