Logo
25 Травня 2020, 12:35

На Верховинщині триває реконструкція школи, побудованої в 70-х роках

Віталій Федорів, голова Івано-Франківської облдержадміністрації, відвідав Верховинщину з робочою поїздкою.

Про це повідомили в пресслужбі ОДА, інформує Типовий Франківськ.

В ході перевірки, він ознайомився із виконання реконструкції Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Зазначимо, що будівля освітнього закладу була побудована ще у 70-х роках минулого століття. Однак через недосконалу систему водовідведення та ряду інших будівельних недоліків, приміщення школи зазнало руйнування та ураження грибком.

У зв’язку з цим частину дітей перевели навчатися на другий поверх будівлі, а учнів початкових класів розмістили у сільраді та місцевому клубі.

Наразі у школі навчається понад чотири сотні дітей. З початку наступного навчального року кількість учнів буде збільшуватися.

«Згідно з висновком фахівців, ми маємо шанс зберегти дану школу, і він полягає у проведенні гідроізоляції цокольних приміщень та здійсненні водовідведення, - наголосив Віталій Федорів. – Хочу підкреслити, що відновлення Красноїльської школи перебуває на особистому контролі Президента України Володимира Зеленського, тож обласна влада докладе всіх зусиль, щоб завершити реконструкцію школи та створити належні умови навчання для понад чотирьох сотень дітей».

За словами Віталія Федоріва, реконструкцією школи надалі займатиметься обласна державна адміністрація. Першочергово будуть проведені необхідні фахові дослідження щодо здійснення будівельних робіт. Разом з тим, проводитиметься аудит використання коштів.

Керівник області зауважив, що на сьогодні в області налічується близько тисячі об’єктів незавершеного будівництва, на реалізацію яких вкладені мільйони гривень. По кожному з них проведуть аудит використання фінансового ресурсу.

Схожі Новини