Logo
28 Квітня 2015, 12:31

На травневі свята спокій та правопорядок на Івано-Франківщині забезпечуватимуть понад тисячу працівників міліції

Про це, а також про організацію роботи правоохоронців на цей період розповів начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов.

шкутов

«Міліція Прикарпаття докладе максимум зусиль, щоб забезпечити правопорядок та спокій громадян на травневі свята. Особовий склад вже переведено на посилений варіант несення служби. В кожному територіальному підрозділі розгорнута робота оперативних штабів та посилені слідчо-оперативні групи», - зазначив Віктор Шкутов.

Керівник прикарпатської міліції повідомив, що працівники органів внутрішніх справ будуть забезпечувати правопорядок на автовокзалах, залізничних станціях, поблизу органів державної влади та місцевого самоврядування, об’єктів життєзабезпечення населення. Безпеку дорожнього руху на автошляхах області пильнуватимуть понад 50 екіпажів Державтоінспекції, а у вечірній та нічний час вулиці населених пунктів будуть патрулювати понад 150 нарядів міліції.

Віктор Шкутов водночас закликав представників всіх політичних партій, громадських об’єднань та рухів обмежитись у використанні політичної символіки під час заходів до травневих свят, щоб уникнути конфліктів, повідомляють в СЗГ УМВС в області.

«Зважаючи на ситуацію в державі та існуючу загрозу вчинення терористичних актів, мешканцям краю у ці дні варто бути особливо пильними, повідомляти про підозрілі предмети та про осіб, котрі можуть чинити протиправні та провокаційні дії», - зазначив очільник міліції краю.

Задля цього в УМВС в області в цілодобовому режимі працює «телефон довіри» (0342) 50-85-07, або ж можна зателефонувати на 102.

На завершення Віктор Шкутов звернувся з проханням до мешканців та гостей Івано-Франківщини поставитися з розумінням до виникнення певних обмежень та незручностей, пов’язаних з превентивними заходами щодо безпеки громадян.

Схожі Новини