Logo
4 Червня 2015, 16:33

На суді проти Чупірчука свідчитиме підприємець, у якої чиновник вимагав хабар

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді відбулося попередній розгляд справи щодо директора Фонду комунального майна Богдана Чупірчука. Як відомо, навесні його затримали на хабарі.

чупірчук

Засідання розпочалося із подачі клопотань. Зокрема прокурор попросив суд викликати трьох свідків, серед яких потерпіла та поняті. Натомість Чупірчук подав клопотання про виклик свідків, зокрема працівницю Фонду комунального майна та працівників УБОЗу, пише Бліц-Інфо

Після всіх клопотань суддя прийняла рішення що для закриття справи підстав немає, тож оголосила про розгляду справи по суті на 11 червня 13 год. Щодо клопотань Чупірчука про витребування документів то суддя вважає їх передчасними тому відмовила у цьому клопотанні. Натомість задовільнила клопотання про виклик свідків. А саме, особи що написала заяву про вимогу хабаря, понятих, працівницю Фонду комунального майна та працівників УБОЗу.

Варто нагадати, що 12 березня Богдана Чупірчука та директора спортивного комплексу Івана Слюсара затримали під час одержання хабара. Чиновники вимагали та одержали 5 тисяч доларів США та 7 тисяч гривень.

За таку винагороду посадовці обіцяли позитивне вирішення питання щодо надання в оренду нежитлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності на території стадіону. Затримано зловмисників було під час одержання коштів.

Схожі Новини