Logo

25 Серпня 2019, 11:12
Теги: рибалка

На Прикарпатті оштрафували рибалок-порушників

Днями держінспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля проводили рейди на водних об'єктах Галицького та Тисменицького районів.

Про це повідомляєють в Рибпатрулі, пише Типовий Франківськ.

Основні маршрути пролягали вздовж русла річки Дністер. Також під контролем рейдових груп були пригирлові ділянки приток Дністра: річок Лімниці, Лукви, Гнилої Липи, Бистриці. Не залишили поза увагою і скидний канал Бурштинської теплоелектростанції, де любительське рибальство заборонене протягом усього року.

Результатами рейдів кількох груп держрибінспекторів є 25 складених адмінпротоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Грубих порушень правил рибальства не виявлено.

Переважна кількість виявлених порушень Правил рибальства стосувалась перевищення максимальної кількості гачків на одного рибалку (складено 14 протоколів на річках) та вилову риби у забороненому місці (такі випадки зафіксовано в 11 протоколах, складених на скидному каналі Бурштинської ТЕС). Загальна сума накладених на порушників штрафів складає 2 193 грн.

«Звертаю увагу рибалок, що правилами дозволяється любительський лов риби вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку, та спінінгом. Ловити рибу можна як з берега, так і з човна. Стосовно скидного каналу Бурштинської ТЕС: нагадую, що аматорське рибальство там забороняється протягом усього року», - зазначив в.о. начальника Івано-Франківського рибоохоронного патруля Ігор Корсун.

Для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80.