Logo
7 Жовтня 2014, 15:23

Кандидат в народні депутати України Олександр Шевченко підписав сьогодні Меморандум про співпрацю з учасниками Громадського Руху ЧЕСНО

Відповідно до документу, кандидат бере на себе зобов’язання бути максимально відкритим перед виборцями.

шева

«Підписання меморандуму свідчить про готовність кандидата бути відкритим перед громадою. Оскільки ми намагаємося досягнути європейських стандартів, то маємо бути фінансово відкритими та чесними перед виборцями. Кандидат в депутати бере на себе ряд зобов’ язань, одними з головних є оприлюднення повної автобіографії та майнової декларації за 2013 рік, аби кожен мав можливість ознайомитись з достовірною інформацією», – наголосив координатор руху «ЧЕСНО» в Івано-Франківській області Віталій Світлик. Згідно з вимогами меморандуму, кандидат зобов'язується оприлюднити джерела надходжень в передвиборчий фонд. У разі обрання депутатом кандидат обіцяє голосувати у сесійній залі ВРУ виключно персонально, належно відвідувати сесійні засідання та засідання комітетів Верховної Ради, дотримуватися вимог законодавства щодо захисту прав людини та норм антикорупційного законодавства.

шева1

«Майдан боровся за чесну, відкриту владу, за дотримання демократичних принципів і свобод. Ми не маємо права нехтувати тами принципами, які вдалося вибороти у тяжкій боротьбі на Майдані. Важливо, щоб кожен, хто йде до Верховної ради пройшов люстрацію перш за все через призму Майдану. Адже відкритість і прозорість - це передумова чесної політики. Сподіваюсь, що підписання та дотримання меморандуму всіма учасниками перегонів стане ще одним кроком на шляху до побудови європейської України», – наголосив після підписання Меморандуму Олександр Шевченко.

Схожі Новини