Logo

10 Червня 2015, 09:22

Франківців, кому за 40, закликають об’єднуватися і вести здоровий спосіб життя

В Івано-Франківську презентували спільноту «Гарячі 40+» для тих мешканців міста, кому за 40 і хто прагне вести активний та цікавий спосіб життя.

гарячіурбан

Ідея масово залучити до активного дозвілля в Івано-Франківську людей старших 40 років стартувала велосипедною прогулянкою і переросла в чисельний проект та регулярні спортивні події та майстер-класи для людей старшого віку.

«Соціальний аспект проекту в тому, що люди які трохи старші, вони або загубилися в роботі, або вже її немають. В спільноті «Гарячі40+» можна поспілкуватися з людьми, знайти потрібну інформацію, познайомитися з однодумцями. Саме так уже сформувалася активна частина нашої спільноти. Разом з якими ми вже провели кілька різноманітних спортивних заходів», –  зазначила ідейниця створення спільноти Олена Томей.

гар10

Учасники спільноти «Гарячі40+» разом оздоровлювалися на кількох вело прогулянках, а також провели йога-вікенд. В подальшому активісти мають на меті створити в Івано-Франківську сприятливе спортивне середовище, простір для занять різними видами рухової активності, змістовного дозвілля, використовуючи фізичні вправи та спілкування.

«Людина, яка хоче займатися певним видом спорту, в нашій групі може знайти для себе таких же «чокнутих», які теж хочуть щось робити і яким скучно сидіти дома», – каже  Олена Томей.

гаря40

Спільнота "Гарячі40+" виникла як частина проекту "Гарячий спорт", ініціатори якого мають амбітний і цікавий план перетворення Івано-Франківська на спортивну столицю України.

Схожі Новини