Logo
7 Лютого 2017, 21:00

Бігова доріжка, пляжі та тераси на воді: Територію навколо міського озера чекає реконструкція за 19,5 млн. грн. (ФОТО)

Перетворити територію навколо міського озера та центральний парк у сучасну відпочинкову зону задували в Івано-Франківській мерії.

2

Своє бачення цього грандіозно проекту в туристично-інвестиційному центрі сьогодні, 6 лютого презентував журналістам міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з очільником департаменту ЖКГ Михайлом Смушаком, пише Бліц.

Тож, проект рекострукції та облаштування відпочинковї зони навколо міського озера передбачає бігову доріжку зі спеціальним поліуретановим покриттям, велодоріжку, що простягатиметься від парк-готелю до вулиці Гурика, пляжі на дерев'яному помості, тераси, продовження пірсу, дерев'яна алея на воді, різноманітні спортмайданчики та нові вуличні меблі.

Також у планах мерії відновити водонаповнення міського озера, прочистивши річку Млинівку з влаштуванням бетонних лотків.

Кошторисна вартість проекту облаштування території навколо міського озера 19,5 мільйонів гривень. Остаточна вартість проекту буде визначена вже після проведення конкурсу. У департаменті розраховують, що ціна знизиться на кілька мільйонів. На думку головного комунальника, при нормальному фінансуванні його можна втілити за рік.

1

Втім міський голова зауважує, що перш за все відновлюватимуть міське озеро, аби воно не пересихало.  Але вважає, що два роки на втілення такого проекту мало б вистачити. Руслан Марцінків зазначив, що два мільйони у міста на це вже є. Водночас підкреслив, що цей проект не остаточний і кожен може подати власні пропозиції.

"20 березня в Івано-Франківську пройде хакатон, аби створити спільну ідею розвитку міста. Запрошуємо до участі урбаністів, архітекторів з України та закордону. Ми відкриті до пропозицій", - підкреслив міський голова.

Ознайомитися із повною версією проекту реконструкції можна ТУТ.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Схожі Новини