Logo
21 Вересня 2015, 15:30

Анушкевичус каже, що не їздить до Києва просити гроші – допомогла децентралізація

Завдяки бюджетній децентралізації міському голові Івано-Франківська більше не потрібно їздити в столицю, щоб випрошувати гроші на вирішення місцевих проблем.

зустріч

Про це він заявив під час зустрічі з Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові Мірославом Клімою.

«Останні 4 роки я не їжджу в Київ і не прошу грошей. Три роки – це була влада Януковича. Їхати туди просити грошей міському голові із Західної України не було сенсу. Крім того, потрібно було туди везти хабарі. Якщо працювати по цій схемі, везти туди хабарі, то потрібно було аналогічну схему запроваджувати на території міста. Звичайно, я цього не робив», – запевнив Анушкевичус.

Мер Івано-Франківська каже, що останні півтори роки я не їздить до Києва за коштами тому, що в міста тепер достатньо свого фінансового ресурсу.

«Держава забрала від нас на своє утримання всю медицину та середню освіту. Завдяки цьому ми зараз отримуємо набагато більше коштів. У нас є податок на майно, акцизний збір. Ми отримали дійсно серйозний фінансовий ресурс», – каже міський голова.

Переваги децентралізації, як зазначив Мірослав Кліма, помітні не лише в Івано-Франківську, але й в інших містах України.

Схожі Новини