Logo
14 Лютого 2017, 10:10

5 місць в Івано-Франківську для закоханих на День святого Валентина (ФОТО)

Сьогодні найромантичніше свято в році – День святого Валентина. Якщо ви й досі вагаєтесь, як його відсвяткувати, – маємо для вас декілька цікавих місць в Івано-Франківську.

Відвідати їх буде дуже символічно саме у цей день, пише Репортер.

Острів кохання на міському озері

Мабуть, одне із улюблених місць багатьох пар. В теплу пору року там завжди можна зустріти чимало люду. Але і взимку туди приходять закохані, аби провести час у тиші й спокої одне з одним. На 14 лютого гарною ідеєю буде повісити замок на мості закоханих.

1

2

Парк імені Тараса Шевченка

Там часто можна зустріти молодих людей, які прийшли на побачення, та щасливі сім’ї з маленькими дітьми. У парку є «Камінь любові з Кани», доторкнувшись до якого, можна попросити у Бога, щоб ваше кохання було довгим і міцним. Хочете відчути себе дітьми – пограйте у сніжки.

3

4

Якщо пощастить, можна побачити і навіть погодувати білочок, які там скачуть по деревах.

Ратуша

У середмісті також є чимало цікавого. Наприклад, піднятись на оглядовий майданчик, що на ратуші. Красива панорама міста та любима людина поруч – що може бути краще? Можна і навіть треба помилуватися пейзажами, зробити декілька селфі на пам’ять. Символічно буде поцілуватись на висоті пташиного польоту.

5

Бастіон

А ця локація міста для тих пар, які люблять посиденькам у теплій та затишній атмосфері, а не прогулянки морозним містом. Тьмяне світло, спокійна музика та виставки картин – чудово підходять для душевних розмов та теплих обіймів. Ви зможете переглянути виставки Павла Дмитерка «Про нас», Наталі та Романа Юсипчуків «Колиска часу», Тетяни Телюк «Трьохангельська» та творчі роботи студії «Крилаті мрії».

6

Вулиці міста

Не секрет, що Франківськ є романтичним, красивим та затишним містом. Прогулюючись ним, можна натрапити на лавочку для закоханих, яка на вулиці Незалежності, біля драмтеатру. В неї закладений зв’язок двох закоханих, який символізує перехрещені між собою два дерева, підсилені міцним окуттям кованого металу.

7

Цікавими для закоханих буде і святкова локація біля «Оле-Туру». Там можна сфотографуватись у «Kissing Booth» (будка поцілунків), посидіти на лавочці у вигляді серця. Та й саме місце виглядає дуже романтично.

8

І, звісно, найпопулярніше місце в Івано-Франківську – стометрівка. Там можна посидіти в затишному кафе, послухати вуличних музикантів і насолодитися нічним містом.