Logo
31 Травня 2019, 22:10
Теги: допомога

22 калушанам виділили першу допомогу на індивідуальне опалення у розмірі 151 тисяч гривень

Цього тижня виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив рішення про надання одноразових матеріальних допомог для встановлення індивідуального опалення. Загалом такі допомоги отримають 22 калушан на загальну суму 151 тис. гривень.

Допомоги для встановлення індивідуального опалення у Калуші виділяють відповідно за затвердженого міською радою у квітні та доповненого у травні порядку. Рішення при призначення допомоги приймає спеціально створена комісія, яка розглядає заяви та документи калушан, які підпадають під дію рішення міськради, інформують "Вікна".

Йдеться про мешканців десяти багатоквартирних будинків і гуртожитку на вулицях Рубчака і Грушевського, які отримували послугу з централізованого опалення від котельні на вул. Писарській. Міська рада вирішила вивести котельню з експлуатації через її зношеність і збитковість. Загалом на допомогу для встановлення індивідуального опалення претендують власники 191-ої квартири у будниках і 37-и квартир у гуртожитку.

Розмір допомоги рахували виходячи з вартості електричного опалення. Для власників однокімнатної квартири у гуртожитку він становить 2500 гривень, для двокімнатної квартири у гуртожитку та однокімнатної квартири у багатоквартирному будинку – 4500 гривень, для двокімнатної квартири – 6500 гривень, трикімнатної – 8500 гривень, чотирикімнатної – 10 500 гривень.

Калушани, які не захочуть опалювати квартиру електричними панелями, зможуть використати допомогу на встановлення газового індивідуального опалення. Щоправда, тоді частину проекту вони будуть фінансувати самостійно.

У міській програмі соціального захисту на виплату компенсацій для встановлення індивідуального опалення заклали 2 млн гривень. Минулого тижня повідомлялося, що заяви на отримання допомоги вже подали понад 60 калушан.